Bestuur

Regionale spreiding

Deze stichtende leden treden op naar verhouding van de vijf Vlaamse provincies, die zij in aanvang ook vertegenwoordigen.


Raad van Bestuur

In Algemene Vergadering hebben de stichters, na beraad, onder hen, volgende leden  geroepen deel uit te maken van de Raad van Bestuur, en de hen toegewezen mandaten op te nemen tot en met het werkingsjaar 2019 voor de helft van hen, en tot en met 2021 voor de andere helft (dit conform artikel 29.3 van de statuten van de UVS vzw) :


Dhr Johan Vande Moortel

Voorzitter
Operationeel in de regio: Oudenaarde - Gent - Brussel - Leuven - Antwerpen - Deinze - Knokke - Kortrijk - Oostende
johan@vandemoortel.be

Mevr. Dominique Krickovic

Oprichter en Directeur UVS, Expert in Mede-eigendom, Financieel beheer UVS
Operationeel in de regio: 9340 Oordegem
voorzitter@uvsyndici.be

Dhr Christian Louwagie

Gedelegeerd bestuurder, Beëdigd Expert in Mede-eigendom - Leden administratie en IT
Operationeel in de regio: 8000 Brugge - 8670 Westkust - 8400 Oostende - 8300 Knokke-Heist
louwagie@uvsyndici.be

Dhr. Jos Vanwetswinkel

Ondervoorzitter
Operationeel in de regio: 3500 Hasselt
vanwetswinkel@uvsyndici.be

Dhr. Milo Marescaux

Lid van de Raad van Bestuur - Juridische Cel UVS
Operationeel in de regio: 8500 Kortrijk
marescaux@uvsyndici.be

Pedro Verhaert

Bestuurslid
Operationeel in de regio: Turnhout en Berchem
pedro@pedro-verhaert.be
Intranet
Zoek doorheen de website